Consulting

                                                        
                                                                     
                                                                                                                  Türkçe/ Deutsch/ Englısh
More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!


DSC_6593 copy.jpg in Diaschau anzeigen


AV. CANADAR ARSLAN

2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Canadar Arslan, 2007 yılında Almanya’da bulunan Christian-Albrechts-Üniversitat zu Kiel de Hukuk Fakültesinde yüksek lisansa başlamıştır. 2009 yılında aynı Üniversite’de Hukuk Yüksek Lisansını Prof. Dr. Thomas Giegerich’in danışmanlığında tamamladı.
Daha sonra aynı üniversitede ve aynı hocanın danışmanlığında 2009-2015 yılları arasında Hukuk Doktorasını tamamladı. Bu tez esnasında Christian Albrechts Universitat zu Kiel Landesstipendium adı altında çok az sayıda kişiye verilen Doktora Eğitimi Bursunu almıştır. Bu tez Almanya’da özel bir yayın kuruluşu tarafından satılmaktadır.
2013 yılında Türkiye’ye döndükten sonra doğup büyüdüğü şehre Manisa’ya yerleşmiştir. Halen Manisa’da kendi açmış olduğu Can Adar Hukuk Bürosunda Avukatlık yapmaktadır.
Bir dönem (2016-2017) Bosna Hersek’de bulunan Uluslararası Travnik Üniversitesinde ders verdi. Yine Kıbrıs İlim Üniversitesinde Anayasa Hukuku dersi vermektedir.
Ayrıca İzmir Almanya Başkonsolosluğu‘nun Almanca bilen Resmi Güvenilir Avukatlar listesinde yer almaktadır.
Yine kendisi gibi Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden dönmüş diğer kişilerle beraber Manisalı Avrupalılar (MAAD) derneğini kurmuştur (Kurucu Başkan). Yerel Gazete ve Medya’da bir çok röportajı yayınlanmıştır.


 

 

AV. CENNET GİZEM ERDAŞ

1993 Yılında İzmir’in Bornova ilçesinde doğdu,  İlköğretim ve Lise eğitimimi Manisa’da tamamladı. 2011 senesinde Eskişehir’deki Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde  lisans eğitimime başladı. 2015 yılında üniversiteden mezun olarak bir yıllık zorunlu avukatlık stajını Manisa’da tamamladı.  2015 yılında Manisa Barosu Avukatlık Levhasına 1601 sicil numarası ile kaydolup Manisa ilinde bulunan Can Adar Hukuk Bürosunda Avukatlık yapmaya başladı. Bu tarihten itibaren Aile Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku gibi hukukun çeşitli alanlarında çalıştı.